Kariera
FERRO GROUP

Pracujemy z niezwykłymi ludźmi, ponieważ to dzięki Nim osiągamy niezwykłe rezultaty. Uważamy, że odpowiedni system motywacyjny, dobre warunki pracy oraz partnerskie relacje w zespole pomagają efektywnie pracować, rozwijać pracowników oraz wpływać na dalszy rozwój firmy. Szukamy osób otwartych, z pasją, dostrzegających siłę i potencjał płynący z zaangażowania i wspólnej pracy. W naszych codziennych działaniach kierujemy się wartościami, które pozwalają nam budować niezwykłą atmosferę pracy.

FERRO GROUP jako solidny i stabilny pracodawca

Uważamy, że każdy pracownik, niezależnie od zajmowanego stanowiska, jest niezwykle istotny dla prawidłowego funkcjonowania organizacji. FERRO jako pracodawca, realizuje wysokie standardy w zakresie polityki zatrudniania, respektowania praw pracowniczych oraz organizowania odpowiednich warunków pracy. Do każdego pracownika podchodzimy indywidualnie, starając się, znaleźć mu takie miejsce w organizacji, aby mógł rozwijać swoje pasje i talenty.

Dołącz do nas!

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Partnerskie relacje w zespole
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Rabat na nasze produkty
  • 2 dodatkowe dni wolne od pracy w ciągu roku
  • Opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport

Wartości FERRO GROUP

Uczciwość
Rzetelne i sumienne wykonywanie swoich obowiązków, zgodnie z normami moralnymi i społecznymi oraz szanowanie cudzej własności.
Odwaga
Umiejętność pokonywania trudności i znalezienia najlepszych rozwiązań w drodze do osiągania pożądanych rezultatów pracy.
Szacunek
Uznanie wartości drugiego człowieka, jego poglądów niezależnie od zajmowanego stanowiska pracy i wyrażanych opinii.
Działania zespołowe
Realizacja wspólnych celów zespołu poprzez współpracę, wzajemną pomoc oraz wypełnianie obowiązków w ramach przyjętej funkcji.
Odpowiedzialność
Prawidłowe wykonywanie zadań i obowiązków oraz podejmowanie decyzji w ramach przydzielonych uprawnień.
Jakość
Zobowiązanie do przestrzegania wysokich standardów jakości, w zakresie produktu, serwisu i obsługi, w celu spełnienia wymagań klienta.
Ciągłe doskonalenie
Działania prowadzące do nieustannej poprawy wyników pracy oraz podnoszenia własnej skuteczności.

Proces rekrutacji krok po kroku

APLIKACJA KANDYDATA
Zapoznaj się z ofertami pracy oraz aplikuj na interesujące Cię stanowisko pracy, wysyłając aplikację na adres: rekrutacja@ferro.pl lub przez wybrany portal.
Selekcja CV
Jest to etap, w którym analizowane są informacje zawarte w CV. Selekcja pozwala ustalić czy profil wybranego kandydata pasuje do oferowanego stanowiska oraz czy jest dopasowany do oczekiwanej przez Nas roli. Podczas tego etapu, rekruter może skontaktować się z Tobą w celu uzupełnienia niezbędnych informacji.
ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE REKRUTACYJNE
Jeżeli Twój profil odpowiada naszym oczekiwaniom – skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy do kolejnego etapu rekrutacji. Po rozmowie telefonicznej rekruter wyśle do Ciebie e-mail z potwierdzeniem spotkania, w którym zawarte będą informacje dotyczące szczegółów spotkania.
PRZEBIEG PIERWSZEGO SPOTKANIA REKRUTACYJNEGO
Staramy się, aby rozmowa nie miała charakteru jednostronnego wywiadu, a raczej dwustronnej aktywności, dlatego podczas pierwszego spotkania rekrutacyjnego my rekrutujemy Kandydata, a Kandydat rekrutuje nas, jako potencjalnego pracodawcę. Rozmowa kwalifikacyjna jest narzędziem, które pozwoli nam wyłonić odpowiednie osoby do dalszych etapów rekrutacji, a Kandydatowi – ocenić ofertę oraz markę Ferro, jako przyszłego pracodawcy.
PRZEBIEG KOLEJNYCH SPOTKAŃ REKRUTACYJNYCH
Podczas następnego etapu spotkasz się z bezpośrednim przełożonym lub innymi upoważnionymi osobami, które porozmawiają z Tobą o kwestiach merytorycznych dotyczących pracy na danym stanowisku.
DECYZJA
Każdy kandydat, zapraszany na spotkania rekrutacyjne otrzymuje od nas informacje zwrotne, dlatego o podjęciu decyzji rekruter poinformuje Cię o wyniku rekrutacji w ustalonym terminie.

Masz dodatkowe pytania?

Rekrutacja FERRO GROUP

mail: rekrutacja@ferro.pl