ACANTHUS AUREUS dla FERRO

25 kwietnia, 2018

Miło nam poinformować, iż podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE w Poznaniu firma FERRO została nagrodzona statuetką ACANTHUS AUREUS za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej.

INSTALACJE to największe spotkanie branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej, które kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej, a także techniki obiektowej i techniki gazowniczej. Targi są okazją do zaprezentowania najnowszych wyrobów oraz trendów w rozwoju branży. Umożliwiają również wystawcom nawiązanie owocnych i trwałych kontaktów handlowych.

Przyznawane przez MTP wyróżnienie ACANTHUS AUREUS ma na celu nagradzanie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy, wystawiającej swoją ofertę na targach. Statuetką Złotego Akanta nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów.

ACANTHUS AUREUS przyznany firmie FERRO potwierdza potencjał rozwojowy przedsiębiorstwa oraz najwyższą jakość oferowanych produktów.