Ambasador Polskiej Gospodarki 2013 dla FERRO

8 października, 2013

7 października 2013 roku, na spotkaniu członków Małopolskiej Loży Business Centre Club firma FERRO odebrała Dyplom Ambasadora Polskiej Gospodarki 2013.

Wyróżnienie przyznane w kategorii Eksporter potwierdza konkurencyjną pozycję Spółki na rynku globalnym, a w szczególności w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Wysokiej jakości produkty firmy widoczne są nie tylko na rynkach: polskim, czeskim, rumuńskim, słowackim, bułgarskim i ukraińskim, ale również w Europie Zachodniej. FERRO jest laureatem tej cennej nagrody już po raz drugi.

Ambasador Polskiej Gospodarki to odbywający się od 5-ciu lat, ogólnopolski konkurs, którego celem jest zwiększenie zaangażowania polskich przedsiębiorców w promocję kraju na arenie międzynarodowej, jako wiarygodnych partnerów gospodarczych.

Organizatorem konkursu jest Business Centre Club, a patronat honorowy sprawuje Minister Spraw Zagranicznych. To wyróżnienie dla firm, które osiągają sukcesy na rynkach międzynarodowych. Konkurs promuje wysokie standardy ekonomiczno-finansowe i dobre praktyki biznesowe w kontaktach zagranicznych. Jego misją jest zacieśnianie współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski, polskiej gospodarki, kultury i inicjatyw społecznych. Współpraca ta polega między innymi na rozwoju wzajemnych kontaktów i wymianie informacji.