FERRO – po raz kolejny laureatem Rankingu Giełdowa Spółka Roku

22 marca, 2022

W 23. edycji Rankingu Giełdowa Spółka Roku  firma FERRO znalazła się w gronie dziesięciu najlepszych spółek giełdowych. Wyniki rankingu zostały opublikowane 22 marca 2022 w dodatku specjalnym do „Pulsu Biznesu” oraz na stronie gsr.pb.pl.

To zaszczytne wyróżnienie stawia FERRO w gronie spółek należących do elity polskiego rynku kapitałowego, które rozwinęły biznes, posiadają świetne perspektywy rozwoju, oferują klientom najwyższej jakości produkty i usługi, postawiły na innowacje i zachowują najwyższe standardy komunikacji z inwestorami. Wyniki rankingu są dowodem na to, iż FERRO należy do firm, które warto naśladować, doceniać i promować, są także cenną wskazówką dla inwestorów giełdowych.

Giełdowa Spółka Roku to jeden z najstarszych, najbardziej prestiżowych i kompleksowych rankingów, z 20-letnią już historią. Jego celem jest wybór najlepszych spółek na polskim rynku kapitałowym. Dokonuje go 100 analityków giełdowych, doradców inwestycyjnych i zarządzających, reprezentujących domy i biura maklerskie, towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze emerytalne i inwestycyjne. Wskazują te firmy, których zarządy, produkty, usługi czy kultura korporacyjna są na najwyższym poziomie.