FERRO – w pierwszej dziesiątce rankingu Giełdowa Spółka Roku 2017

26 marca, 2018

W 19. edycji Rankingu Giełdowa Spółka Roku FERRO zajęło 8 miejsce w Rankingu Głównym. Przyznanie wyróżnień odbyło się 26 marca 2018 roku podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie. 

To zaszczytne wyróżnienie stawia FERRO w gronie spółek należących do elity polskiego rynku kapitałowego, które rozwinęły biznes, posiadają świetne perspektywy rozwoju, oferują klientom najwyższej jakości produkty i usługi, postawiły na innowacje i zachowują najwyższe standardy komunikacji z inwestorami. Wyniki rankingu są dowodem na to, iż FERRO należy do firm, które warto naśladować, doceniać i promować, są także cenną wskazówką dla inwestorów giełdowych.

Najstarszy i najbardziej prestiżowy na rynku Ranking Giełdowa Spółka Roku powstaje na zlecenie Dziennika Puls Biznesu. W badaniu ankietowym główni animatorzy rynku kapitałowego – analitycy, maklerzy i doradcy inwestycyjni reprezentujący domy i biura maklerskie, towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze emerytalne, inwestycyjne i powiernicze, departamenty kapitałowe banków oraz firmy konsultingowe oceniają spółki wchodzące w skład indeksów WIG20, mWIG40 i sWIG80. W swej ocenie eksperci biorą pod uwagę kompetencje zarządów poszczególnych spółek, najbardziej spektakularny sukces w roku poprzednim, najlepszą w giełdowej stawce jakość produktów i usług, prowadzone relacje z inwestorami oraz najciekawsze perspektywy rozwoju.